Инвертор Xtreme CPS1000E 1000VA/700W – Надеждно резервно захранване с AVR
Ключови Предимства
- Чист синусоидален изход – Чисто захранване за компютри, монитори и друга чувствителна техника.
- Поддръжка на външни батерии – Свържете допълнителни батерии за по-дълго време на работа.
- 2x Schuko контакта – Удобни европейски контакти за вашите устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Номинална мощност | 700 W |
| Привидна мощност | 1000 VA |
| Входно напрежение | 140-270 Vac |
| DC входно напрежение | 12 Vdc |
| Форма на изходния сигнал | Чиста синусоида (до 40% натоварване) |